SPIRALINIAI ISO 40 VARTAI

Patentuota spiralinė sistema pagaminta iš didelio tankio polietileno, o konstrukcija pagaminta iš aliuminio plokščių arba dvigubų sienelių plieno, užtikrinančių aukštą šilumos ir garso izoliaciją bei galimybę sumontuoti langus iš polikarbonato.

Be to, paprastos ir funkcionalios konstrukcijos dėka šiuos izoliuotus greitaeigius vartus yra labai lengva įdiegti ir juos reikia minimaliai prižiūrėti.

Dar vienas puikus šio produkto privalumas yra jo universalumas dėl užimamo ploto. Be to, priešingai nei tradiciniai segmentiniai vartai, jų nereikia tvirtinti prie lubų.

Spiraliniai ISO 40 vartai yra geriausios kokybės gaminiai mūsų asortimente tiek dėl savo dizaino, tiek dėl naudojamų medžiagų.

Šie sandarūs greitaeigiai vartai yra tinkami bet kokio tipo pramonei, užtikrinant geriausią saugumą, paprastumą, tylų veikimą, greitą atidarymą, sandarumą ir ilgaamžiškumą, kartu su patrauklia estetika. Absoliutaus kokybinio meistriškumo sprendimas tiek naudojamų medžiagų, tiek priimtų technologinių sprendimų požiūriu, idealus vidinėms ir išorinėms reikmėms.

 

SPIRALINIAI VARTAI ISO 40
Dydžiausias vartų dydis (PxA):6000x5000 mm
Max. atidarymo greitis:2 m/sec
Max. uždarymo greitis:0,5 m/sec
Maitinimo šaltinis:400 V
Dažnis50/60 Hz
Valdymo blokas380 V
Veikimo ciklai EN 126043.000.000

Pin It on Pinterest