Stumdomų kiemo vartų automatika

Stumdomų kiemo vartų automatika

Stumdomi vartai yra puikus sprendimas optimizuoti erdvę, kurioje nėra pakankamai vietos atveriamiems vartams atidaryti. Galime pasiūlyti buitines arba pramonines automatikos sistemas kurios yra pritaikytos pagal vartų svorį ir dydį, kad laikui bėgant atlaikytų bet kokias oro sąlygas.

Automatika BXV su 24 V varikliu, turinti valdymo plokštę su programavimo ekranu, radijo dekodavimu, judėjimo ir kliūčių aptikimo funkcija. Stumdomiems vartams kurių svoris iki 1000 kg ir iki 20 metrų ilgio. RAL7024-pilkas korpusas (Rapid versijos važiavimo greitis iki 20 m/min).

Automatika BX su 230 V varikliu, turinti valdymo plokštę su programavimo ekranu, radijo dekodavimu, judėjimo ir kliūčių aptikimo funkcija ir mechaniniais ribiniais galinukais. Stumdomiems vartams, sveriantiems iki 800 kg, kurių ilgis iki 14 metrų. RAL7024 pilkas korpusas.

Automatika BKV su 36 V varikliu, valdymo plokšte su grafiniu ekranu, prisitaikančio greičio ir sukimo momento technologija, 4 saugos įėjimais, judesio valdymu/kliūčių aptikimu. Stumdomiems vartams iki 2500 kg ir iki 20 metrų ilgio. RAL7024 pilkas dangtelis.

bk new

Automatika BK su 230 V varikliu, turinčiu valdymo plokštę su programavimo ekranu, judėjimo ir kliūčių aptikimo funkcija. Stumdomiems vartams, sveriantiems iki 2200 kg, kurių ilgis iki 20 metrų. RAL7024 pilkas korpusas.

bk new

Automatika BY-3500T su 230 – 400 V varikliu, turinti valdymo plokštę, radijo dekoderį ir mechaninius ribinius galinukus. Stumdomiems vartams, sveriantiems iki 3500 kg, kurių ilgis iki 17 metrų.

by3500

Automatika Proteco Matrix HS su 48 V varikliu, stumdomiems pramoniniams vartams nuolatiniam darbui. Idealus sprendimas didelėms apkrovoms. Dvigubas paleidimo kondensatorius, suteikiantis papildomos galios lėtėjimo metu. Sukurta taip, kad tiktų tiek mechaniniams, tiek magnetiniams ribiniams galinukams. Išmani prisitaikanti sukimo momento technologija, kliūčių aptikimas valdomas „Hall Effect“ kodavimo sistema. HI-SPEED versija su reguliuojamu atidarymo greičiu iki 20 m/min vartams iki 1800 kg.

poroteco hs matrix 48 v

Pin It on Pinterest